Ndryshimi i fundit: 02/09/2013 - 02:44
Home Revista Rreth Psikologjise Abonohuni Stafi Kontakt
 
   
 
Rubrikat
   Editorial
   Tri kėshilla…
   Posta
   Psikofakt
   Pika referimi
   Nė divanin e rrėfimit
   Marredheniet
   Dosier
   Raporti nė ēift
   Pėrballė
   Terapi nė kuzhinė
   Mirėqėnie
   Tė reja
   Tri arsye pėr tė lexuar
   Fjalė kyē
   Teste


PANORAMA & PANORAMA SPORT
Gazeta Panorama - Versioni PDF Gazeta Panorama Sport - Versioni PDF
PANORAMA PLUS & UNE GRUAJA
Suplementi Panorama PLUS - Versioni PDF Suplementi une GRUAJA - Versioni PDF

 
Arbana Osmani: Mosmirėnjohėsit e Big Brother
» Vendosur: 13/02/2012 - 03:39
• Tė pathėna dhe sekrete mbi banorėt e shtėpisė sė BB. Personazhet qė i krijuan simpati dhe antipati drejtueses sė programit. Ja pse nuk i pėlqeu Klodin, Nedėn apo... Kėndvėshtrimi i saj mbi “vėllanė e madh”, ku nuk do tė preferonte t’i shihte vėllezėrit e saj tė vegjėl... dhe jeta private e Arbanės 

Sapo ka mbyllur programin “1001 pse” i cili siē thotė e ka lumturuar dhe ėshtė pėrfshirė e tėra te rikthimi nė studion e programit “Big Brother”. Pas pak ditėve gjatė tė cilave iu pėrkushtua vetes, vuri re se pushimet mbaruan sa hap e mbyll sytė. Tek pėrgatitej pėr shfaqjen nė BB, nuk harroi t’i rikthehej palestrės. Sepse nė njėfarė mėnyrė, gjatė pushimeve, e shkeli duke ia plotėsuar tekat stomakut. Ėshtė fjala pėr Arbana Osmanin, e cila, pėr herė tė parė, rrėfen pėr prapakuintat e programit mė tė ndjekur televiziv. E sakaq, edhe pėr veten e saj, pėr atė pjesė tė vetes, pas derės sė apartamentit ku jeton prej tre vitesh me bashkėshortin...

Printo Dergo me e-mail
 
 
Arkiva e lajmeve

HeneMarteMerkureEnjtePremteShtuneDiele
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 
Regjistrohuni tek Newsletter


Regjistrohu
C'regjistrohu


 
 

 


 
Reklama

 


 
© 2013, Revista Psikologjia. Ju nuk mund te kopjoni asnje material pa pasur leje te shkruar. Te gjitha te drejtat e rezervuara.  Powered by: ikoncept